• Home
  • Nasi instruktorzy

Nasi instruktorzy

Trenerzy w Colosseum to przede wszystkim osoby kochające to co robią. Zarażają swoja pasją i skutecznie motywują do walki o wymarzoną sylwetkę. Razem z Nami osiągniesz każdy swój cel. Wiedza, którą zdobywamy podczas codziennych treningów oraz szkoleń pomoże Wam wzmocnić swoje ciało, zrzucić zbędne kilogramy oraz poprawić stan swojego zdrowia. Wykwalifikowana kadra to jeden z Naszych największych atutów.

Poznaj Nas na treningu:

Małgorzata

Pierwotnie magister pedagogiki kulturoznawczej oraz wizażystka a zawodowo, od kilku już lat: instruktorka fitness oraz trener personalny. Kolebką jej początków z fitness i kulturystyką był Kompleks Colosseum. Nabywając doświadczenia w pracy nad sobą oraz z klientem, w murach również innych siłowni, z czasem dołączyła na stałe do naszej Kadry. Rozpoznawana pod hasłem „Pani Trener” (Tak jest Pani Trener) pomoże każdemu odnaleźć się w przestrzeni siłowni, sprawdzi Wasze postępy przez analizę składu ciała oraz podpowie jak trenować i odżywiać się by osiągnąć zamierzone cele.
„Uwierz w potęgę umysłu bo to on sprawia, iż dokonujesz rzeczy pozornie niemożliwych a wtedy ciało przekracza wszelkie granice”


TRENINGI z Małgorzatą: wtorki o 20:00 (Trening obwodowy), środy 18:00 (Trening Fit) oraz 19:00 (PerfectFit), czwartki 16:00 (Brazylijskie Pośladki) oraz 17:00 (Trening obwodowy)


Patrycja

Położna, instruktor fitness, trener kobiet w ciąży i po porodzie jak również Kobiet dopiero planujących zajście w ciążę. Posiada duże doświadczenie w pracy z ciężarnymi zarówno w Szkole Rodzenia jak i na sali treningowej. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe jako położna oraz jako trener poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach. Jej głównym celem jest zachęcenie przyszłych mam do prowadzenia zdrowego, aktywnego, a przede wszystkim racjonalnego trybu życia nie tylko w ciąży ale również przed i po urodzeniu Dziecka. Jako położna czuje się odpowiedzialna za zdrowie kobiety w każdym wieku, a jako trener za motywowanie do ćwiczeń. Jej porady możecie czytać na portalu społecznościowym facebook - Trenuj z Położną

TRENINGI z Patrycja: wtorki o 18:15 (Trenuj z Położną), czwartki 17:00: (Fitness po porodzie) oraz 18:15 (Trenuj z Położną), soboty 11:00 (Trenuj z Położną)

Ewa

Jest fizjoterapeutą zafascynowanym możliwościami ludzkiego ciała. Codziennie stara się odpowiadać na pytania, jak wyleczyć problemy trapiące jej pacjentów i jak zapobiegać im w przyszłości. Przekonuje i walczy z utartymi stereotypami. Uczy dbania o swoje ciało. Dla relaksu prowadzi zajęcia Pilates, które są świetną formą treningu dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia lub dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną.
Autorka bloga SILNE CIAŁO, ZDROWY KRĘGOSŁUP


TRENINGI z Ewą: poniedziałki oraz piątki 19:15 (Therapy Pilates)Edyta

Instruktorka fitness i trener personalny z 18-letnim doświadczeniem, uczestniczka wielu szkoleń i konwencji fitness. Specjalizuję się w treningach obwodowych i zajęciach wzmacniających mięśnie, poprawiających ogólną sprawność i kondycję na różnym poziomie zaawansowania. Nieprzerwanie rozwija swoje umiejętności i poszerza wiedzę o nowe metody treningowe.

TRENINGI z Edytą: poniedziałki o 20:00 (ABT/STEP), środy 20:00 (STEP - gimnastyka wyszczuplająca), piątki o 17:00 (Flexi Fit) oraz 18:00 (STEP - gimnastyka wyszczuplająca)


Kuba

Ze sportem związany od dzieciństwa. W wieku 12 lat rozpoczął swoją wieloletnią przygodę z łyżwiarstwem szybkim [short-track]. Jego największe osiągnięcia sportowe to 3 miejsce na 3000 metrów w sztafecie na Olimpiadzie Młodzieży (Short-track) oraz 3 miejsce w sztafecie 4x100 metrów na Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce. Swoją przyszłość zawodową wiąże z kulturystyką, ukończył kurs instruktora kulturystyki i trenera personalnego, pomimo swojego młodego wieku nieprzerwanie rozwija swoje umiejętności i poszerza wiedzę o nowe metody treningowe dzięki czemu dąży do osiągnięcia doskonałości w tym co robi. Gwarantuje on indywidualne podejście do każdego klienta i osiągnięcie zamierzonego celu. Jego motto: ,,Jaka nasza pewność, taka nasza zdolność"

TRENINGI z Kubą: czwartki 20:00 (BUP) oraz piątki 20:00 (Trening obwodowy)

Kamil

Moja Pasja do kulturystyki i fitness oraz zdrowego stylu życia trwa już od najmłodszych lat. Każdego dnia staram się poszerzać swoją wiedzę w zakresie sportów siłowych, suplementacji diety, metod zdrowego żywienia oraz technik treningowych. O czym świadczą ukończone kursy Trenera Personalnego o specjalności kulturystyka i żywienie. Największą radość sprawia mi współpraca z ludźmi, czerpie ogromną satysfakcję gdy pomagam klientom wypracować wymarzoną sylwetkę i poprawić samopoczucie. Uważam, że motywacja w połączeniu z ciężką pracą jest gwarancją sukcesu! Ze mną nie ma rzeczy niemożliwych. Będę monitorował Twoje postępy, korygował błędy zarówno treningowe jak i dietetyczne. Niezależnie co chcesz osiągnąć, osiągniemy to wspólnie!

TRENINGI z Kamilem: poniedziałki 20:15 (Fat Killer) oraz wtorki 21:00 (Trening Funkcjonalny)

Magda

mgr Wychowania Fizycznego, Instruktor Fitness oraz Trener Personalny. Od niedawna również trener pływania w MKS Juvenia Białystok. Ze sportem związana od najmłodszych lat. Zaczęło od pływania w klubie sportowym, a skończyło na prowadzeniu zajęć fitness i treningów personalnych. Kocha to co robi i zaraża innych pozytywnym nastawieniem. Sport to styl życia i jej największa pasja. Prowadzi fanpage, na którym motywuje do działania: Magdalena Styczyńska - Instruktor Fitness

TRENINGI Magdą: poniedziałki 16:00 (ABT) oraz środy 16:00(Mix ujędrniający)Aga K.

Instruktorka z 15-letnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć fitness. Ukończyła wiele szkoleń i konwencji. Posiada certyfikaty na prowadzenie zajęć z kobietami w ciąży i po porodzie. Ulubione zajęcia to Body Shape, Pilates, zajęcia ze sztangą, Zdrowy Kręgosłup. „Ruch może zastąpić każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu”

TRENINGI z Agnieszką: wtorki 19:15(ABT), środy 19:15(Body Shape) oraz 20:15(Zdrowy Kręgosłup), czwartki 19:15(Zdrowy kręgosłup), wtorki i czwartki 20:15(Pilates)
Wiola

ZUMBA to radość, eksplozja energii, taniec i fitness w jednym. Zajęcia Zumby są przeznaczone dla każdego bez względu na wiek, płeć oraz poziom zaawansowania. Zumba to ogromna dawka endorfin, tracisz setki kalorii, ale jednocześnie daje Ci tyle energii i radości co wielkie pudełko czekoladek. Zajęcia prowadzi dziewczyna z mega power'em, Wioleta Kordaszewska - licencjonowana instruktorka Zumba Fitness.Taniec to jej pasja, życie i cały świat. Ta mała osóbka da Wam na zajęciach takiego energetycznego kopa, że jeszcze przez wiele godzin będziecie się uśmiechać na same wspomnienie. Choć jest drobna nie dajcie się zwieść, potrafi dać wycisk. Uśmiech od ucha do ucha, dużo fajnej zabawy i pozytywne wibracje takie klimaty panują na zajęciach u Wioli.

TRENINGI z Wiolą: poniedziałki, środy oraz piątki 21:00


Sebastian

Absolwent AWF w Białymstoku. Instruktor kulturystyki,podnoszenia ciężarów, samoobrony. Uczestnik Akademickich Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym. Staż treningowy 17 lat. Od 2005r. pracuje jako instruktor i trener personalny. Fan boksu,zdrowego stylu życia oraz książek w języku angielskim.

TRENINGI z Sebastianem: wtorki 19:00 (POWER Pump), piątki 18:15 (6PAK - 20 minut) oraz 19:00 (POWER Pump)Łukasz

Związany ze sportem od dziecka, reprezentant Białegostoku w piłce nożnej, koszykówce, lekkiej atletyce, certyfikowany instruktor kulturystyki. Zwolennik zajęć o charakterze funkcjonalnym, których celem jest poprawienie sylwetki jak i sprawności fizycznej podopiecznych. Posiada szeroką wiedzę z zakresu prewencji urazu oraz ćwiczeń rehabilitacyjnych. Skutecznie współpracuje z osobami zaczynającymi swoją przygodę na siłowni jak i sportowcami przygotowującymi się do zawodów czy testów sprawnościowych.

TRENINGI z Łukaszem: czwartki 19:00 (Trening funkcjonalny)

Partnerzy

Zapraszamy na siłownię!

Zadzwoń!