• Home
  • Nasi instruktorzy

Nasi instruktorzy

Trenerzy w Colosseum to przede wszystkim osoby kochające to co robią. Zarażają swoja pasją i skutecznie motywują do walki o wymarzoną sylwetkę. Razem z Nami osiągniesz każdy swój cel. Wiedza, którą zdobywamy podczas codziennych treningów oraz szkoleń pomoże Wam wzmocnić swoje ciało, zrzucić zbędne kilogramy oraz poprawić stan swojego zdrowia. Wykwalifikowana kadra to jeden z Naszych największych atutów.

Poznaj Nas na treningu:

Małgorzata

Pierwotnie magister pedagogiki kulturoznawczej oraz wizażystka a zawodowo, od kilku już lat: instruktorka fitness oraz trener personalny. Kolebką jej początków z fitness i kulturystyką był Kompleks Colosseum. Nabywając doświadczenia w pracy nad sobą oraz z klientem, w murach również innych siłowni, z czasem dołączyła na stałe do naszej Kadry. Rozpoznawana pod hasłem „Pani Trener” (Tak jest Pani Trener) pomoże każdemu odnaleźć się w przestrzeni siłowni, sprawdzi Wasze postępy przez analizę składu ciała oraz podpowie jak trenować i odżywiać się by osiągnąć zamierzone cele.
„Uwierz w potęgę umysłu bo to on sprawia, iż dokonujesz rzeczy pozornie niemożliwych a wtedy ciało przekracza wszelkie granice”


Małgorzata prowadzi treningi personalne


Patrycja

Położna, instruktor fitness, trener kobiet w ciąży i po porodzie jak również Kobiet dopiero planujących zajście w ciążę. Posiada duże doświadczenie w pracy z ciężarnymi zarówno w Szkole Rodzenia jak i na sali treningowej. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe jako położna oraz jako trener poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach. Jej głównym celem jest zachęcenie przyszłych mam do prowadzenia zdrowego, aktywnego, a przede wszystkim racjonalnego trybu życia nie tylko w ciąży ale również przed i po urodzeniu Dziecka. Jako położna czuje się odpowiedzialna za zdrowie kobiety w każdym wieku, a jako trener za motywowanie do ćwiczeń. Jej porady możecie czytać na portalu społecznościowym facebook - Trenuj z Położną

TRENINGI z Patrycja: poniedziałki o 17:15 i 18:15 (Trenuj z Położną), czwartki o 17:15 i 18:15 (Trenuj z Położną), środy 18:15 (Trening po porodzie)

TRENINGI "Trenuj z Położną" od stycznia 2021 odbywają się w ramach Szkoły Rodzenia PreGYM - zapraszamy na stronę w celu sprawdzenia oferty: Kontakt z PreGYM

Edyta

Instruktorka fitness i trener personalny z 18-letnim doświadczeniem, uczestniczka wielu szkoleń i konwencji fitness. Specjalizuję się w treningach obwodowych i zajęciach wzmacniających mięśnie, poprawiających ogólną sprawność i kondycję na różnym poziomie zaawansowania. Nieprzerwanie rozwija swoje umiejętności i poszerza wiedzę o nowe metody treningowe.

TRENINGI z Edytą: środy 20:00 (STEP - gimnastyka wyszczuplająca), piątki o 18:00 (STEP - gimnastyka wyszczuplająca)


Aga K.

Instruktorka z 15-letnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć fitness. Ukończyła wiele szkoleń i konwencji. Posiada certyfikaty na prowadzenie zajęć z kobietami w ciąży i po porodzie. Ulubione zajęcia to Body Shape, Pilates, zajęcia ze sztangą, Zdrowy Kręgosłup. „Ruch może zastąpić każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu”

TRENINGI z Agnieszką: wtorki 18:00 (magic BAR), środy 17:15 (Pilates)
Wiola

ZUMBA to radość, eksplozja energii, taniec i fitness w jednym. Zajęcia Zumby są przeznaczone dla każdego bez względu na wiek, płeć oraz poziom zaawansowania. Zumba to ogromna dawka endorfin, tracisz setki kalorii, ale jednocześnie daje Ci tyle energii i radości co wielkie pudełko czekoladek. Zajęcia prowadzi dziewczyna z mega power'em, Wioleta Kordaszewska - licencjonowana instruktorka Zumba Fitness.Taniec to jej pasja, życie i cały świat. Ta mała osóbka da Wam na zajęciach takiego energetycznego kopa, że jeszcze przez wiele godzin będziecie się uśmiechać na same wspomnienie. Choć jest drobna nie dajcie się zwieść, potrafi dać wycisk. Uśmiech od ucha do ucha, dużo fajnej zabawy i pozytywne wibracje takie klimaty panują na zajęciach u Wioli.

TRENINGI z Wiolą: poniedziałki oraz środy 21:00


Sebastian

Absolwent AWF w Białymstoku. Instruktor kulturystyki,podnoszenia ciężarów, samoobrony. Uczestnik Akademickich Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym. Staż treningowy 17 lat. Od 2005r. pracuje jako instruktor i trener personalny. Fan boksu,zdrowego stylu życia oraz książek w języku angielskim.

TRENINGI z Sebastianem: wtorki 19:00 (Trening funkcjonalny), piątki 19:00 (Lose fat & get fit)
Partnerzy

Zapraszamy na siłownię!

Zadzwoń!