Aerobik

SALSATION
Nazwa "Salsation" to połączenie słów "salsa" i "sensation". Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą.

ZUMBA
Jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, poprzez ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych.

STEP
Forma aerobiku kształtująca przede wszystkim kondycję fizyczną. Wykonuje się ją na stepie w postaci pojedynczych kroków, a następnie układów choreograficznych. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych.

TABATA
To bardzo intensywny trening interwałowy, który polega na wykonywaniu ćwiczeń o wysokiej i średniej intensywności. Ćwiczenia wykonywane są tylko z masą własnego ciała, co sprawia, że jest on intensywny, ale łatwy do wykonania. Z pewnością każdy poradzi sobie z tym specjalnie przygotowanym zestawem ćwiczeń.

HIIT/INTERWAŁ
To zajęcia fitness o bardzo wysokiej intensywności , które pozwolą szybko spalić zbędną tkankę tłuszczową, skutecznie poprawić kondycję i wymodelować sylwetkę. HIT pozwala każdemu osiągnąć maksymalne rezultaty w krótkim czasie. Jest to program idealny dla kobiet i mężczyzn.

FITNESS dla początkujących
Trening całego ciała o umiarkowanej intensywności, z wykorzystaniem różnych form aktywujących całe ciało. Wzmacniający gorset mięśniowy i podnoszący kondycję.

BUP
Ćwiczenia bazujące na elementach treningu siłowego z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała i dodatkowych akcesoriów treningowych. Celem tej formy jest wzmocnienie i ujędrnienie mięśni ud, pośladków oraz brzucha.

MAGICBAR
Zajęcia fitness z użyciem sztangi, rozwijające wszystkie partie mięśni, które łączą wzmacnianie mięśni, spalanie kalorii i traning przy muzyce. Bez skomplikowanych układów tanecznych, rewelacyjnie ujędrniają i modelują całą sylwetkę, a zwłaszcza miejsca szczególnie narażone na odkładanie się tkanki tłuszczowej: uda, pośladki, brzuch i ramiona.

LOSE FAT&GET FIT
Zajęcia o umiarkowanej intensywności. Dzięki wykorzystaniu sztang, taśm, ciężarków oraz ciężaru własnego ciała kształtujemy siłę, sprawność, koordynację oraz kondycję spalając przy tym niechcianą tkankę tłuszczową.

TRENING OBWODOWY
Ćwiczenia wykonywane są na każdą grupę mięśniową z użyciem przyrządów treningowych. Poprawia on jędrność ciała oraz pobudza spalanie tkanki tłuszczowej. Trening obwodowy to doskonały sposób na wymodelowanie sylwetki szczególnie dla osób na każdym, etapie zaawansowania treningowego. Poznaj zalety treningu obwodowego, dzięki niemu pobudzisz metabolizm i krążenie, wzmocnisz mięśnie oraz przygotujesz ciało na zwiększony wysiłek i uprawianie innych dyscyplin sportu.

PREGYM / TRENUJ Z POŁOŻNĄ
Jest to bezpieczna forma ćwiczeń stworzona z myślą o kobietach ciężarnych, ich potrzebach i dolegliwościach związanych z ciążą. Dzięki regularnej aktywności fizycznej lepiej przygotujesz się do porodu i szybciej wrócisz do formy po porodzie. Zajęcia oparte o formę treningu wzmacniającego z wykorzystaniem różnego sprzętu, body ball, pilates, stretching. Zajęcia mają na celu oprócz poprawy samopoczucia i zmniejszenia dolegliwości, poprawić wydolność ogólną oraz nauczyć świadomej kontroli nad mięśniami biorącymi bezpośredni udział w porodzie. TRENINGI PRZEZNACZONE DLA PAŃ W CIĄŻY - niezbędne jest zaświadczenie od lekarza prowadzącego !

ZDROWY KRĘGOSŁUP
Gimnastyka pobudza pracę układu krążenia, co powoduje lepsze odżywianie mięśni. Zawiera ćwiczenia w pozycji stojącej, czasami z przyborami, np. z hantelkami, gumami. Po ok. 30 min. ćwiczenia na macie w pozycjach niskich, a zwłaszcza pozycji leżącej, która zapewnia odciążenie układu kostnego a szczególnie kręgosłupa. Na zakończenie, stretching - harmonijne ćwiczenia rozciągające. Zajęcia skierowane są do osób w każdym wieku!

JOGA
joga to przede wszystkim nauka o równowadze w życiu oraz połączeniu umysłu z ciałem. Praktykuje się ją przez wykonywanie zbiorów wygodnych pozycji skupiając szczególną uwagę na technikach oddechowych, które pozwalają wykonywać ćwiczenia fizyczne przekładające się na rozwój fizyczny i psychiczny człowieka.

TRENING FUNKCJONALNY
Rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Polega na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień przy zwykłych czynnościach, ale w szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami.

PRZEMIANA
Trening pobudzający wszystkie grupy mięśniowe, o średniej i wysokiej intensywności. Różnorodne ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała jak i akcesoriów treningowych. Znacznie podnoszący kondycję i wzmacniający gorset mięśniowy.

KALISTENIKA
Kalistenika to trening siłowy opierający się na ćwiczeniach z własną masą ciała. Aby ćwiczenia kalisteniczne były efektywne, należy zadbać o prawidłową technikę i optymalną częstotliwość ich wykonywania.

Trening obejmuje: pompki, przysiady, podciągnięcia, wznoszenia nóg, mostek i pompki w staniu na rękach. Ruchy kalisteniczne to zwykle ruchy o dużej liczbie powtórzeń, ale istnieje wiele ćwiczeń z ciężarem własnego ciała, w przypadku których rzadko można wykonać więcej niż jedno czy dwa powtórzenia.


Partnerzy

Zapraszamy na siłownię!

Zadzwoń!