Zobacz grafik na następny miesiąc

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Wzmacnianie&Rozciąganie
Sala 1
09:00
Zajęcia prowadzi:
Dorota
Wzmacnianie&Rozciąganie
Sala 1
09:00
Zajęcia prowadzi:
Dorota
Wzmacnianie&Rozciąganie
Sala 1
09:00
Zajęcia prowadzi:
Dorota
Shape FITNESS
Nowość
10:00
Zajęcia prowadzi:
Aneta K.
Trenuj z Położną
Sala 2
11:00
Zajęcia prowadzi:
Patrycja
ABT
Sala 1
16:00
Zajęcia prowadzi:
Magda S.
MIX ujędrniający
Sala 1
16:00
Zajęcia prowadzi:
Magda S.
Brazylijskie POŚLADKI
Nowość
16:00
Zajęcia prowadzi:
Maryśka
Interval Training
Sala 1
16:00
Zajęcia prowadzi:
Aga Z.
Yoga
Sala 2
16:15
Zajęcia prowadzi:
Dana
Trening obwodowy
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Aga Z.
Lose Fat & Get Fit
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Sebastian
FitBody
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Monika K.
Trening obwodowy
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Maryśka
Salsation
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia Z
Flexi Fitness
Nowość
17:00
Zajęcia prowadzi:
Edyta
Trening obwodowy
Sala 2
17:15
Zajęcia prowadzi:
Aga Z.
Salsation
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia Z
Bikini Fitness
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Monika K.
Shape FITNESS
Nowość
18:00
Zajęcia prowadzi:
Aneta K.
HIT
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Aneta
STEP - gimn. wyszcz.
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Edyta
Płaski Brzuch
Sala 2
18:15
Zajęcia prowadzi:
Justyna
Trenuj z Położną
Sala 2
18:15
Zajęcia prowadzi:
Patrycja
Trenuj z Położną
Sala 2
18:15
Zajęcia prowadzi:
Patrycja
HIT
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Aneta
Power Pump
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Sebastian
PerfectFit
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Maryśka
Trening funkcjonalny
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Łukasz
Power Pump
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Sebastian
Therapy PILATES
Sala 2
19:15
Zajęcia prowadzi:
Ewa
ABT
Sala 2
19:15
Zajęcia prowadzi:
Aga K.
Body Shape
Sala 2
19:15
Zajęcia prowadzi:
Aga K.
Zdrowy kręgosłup
Sala 2
19:15
Zajęcia prowadzi:
Aga K.
Therapy PILATES
Sala 2
19:15
Zajęcia prowadzi:
Ewa
6PAK
Nowość
19:15
Zajęcia prowadzi:
X
ABT/STEP
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Edyta
Trening obwodowy
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Maryśka
STEP - gimn. wyszcz.
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Edyta
BUP- brzuch,uda,pośladki
Nowość
20:00
Zajęcia prowadzi:
Kuba
Trening obwodowy
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Kuba
FAT KILLER
Nowość
20:15
Zajęcia prowadzi:
Kamil
Pilates
Sala 2
20:15
Zajęcia prowadzi:
Aga K.
Zdrowy kręgosłup
Sala 2
20:15
Zajęcia prowadzi:
Aga K.
Pilates
Sala 2
20:15
Zajęcia prowadzi:
Aga K.
6PAK
Nowość
20:15
Zajęcia prowadzi:
X
Zumba
Sala 1
21:00
Zajęcia prowadzi:
Wioleta
Zumba
Sala 1
21:00
Zajęcia prowadzi:
Wioleta
Zumba
Sala 1
21:00
Zajęcia prowadzi:
Wioleta

Poniedziałek

  • Wzmacnianie&Rozciąganie
    09:00
  • ABT
    16:00
  • Trening obwodowy
    17:00
  • Salsation
    18:00
  • Płaski Brzuch
    18:15
  • HIT
    19:00
  • Therapy PILATES
    19:15
  • 6PAK
    19:15
  • ABT/STEP
    20:00
  • FAT KILLER
    20:15
  • Zumba
    21:00

Wtorek

  • Yoga
    16:15
  • Lose Fat & Get Fit
    17:00
  • Bikini Fitness
    18:00
  • Trenuj z Położną
    18:15
  • Power Pump
    19:00
  • ABT
    19:15
  • Trening obwodowy
    20:00
  • Pilates
    20:15

Środa

  • Wzmacnianie&Rozciąganie
    09:00
  • MIX ujędrniający
    16:00
  • FitBody
    17:00
  • Trening obwodowy
    17:15
  • Shape FITNESS
    18:00
  • PerfectFit
    19:00
  • Body Shape
    19:15
  • STEP - gimn. wyszcz.
    20:00
  • 6PAK
    20:15
  • Zdrowy kręgosłup
    20:15
  • Zumba
    21:00

Czwartek

  • Brazylijskie POŚLADKI
    16:00
  • Trening obwodowy
    17:00
  • HIT
    18:00
  • Trenuj z Położną
    18:15
  • Trening funkcjonalny
    19:00
  • Zdrowy kręgosłup
    19:15
  • BUP- brzuch,uda,pośladki
    20:00
  • Pilates
    20:15

Piątek

  • Wzmacnianie&Rozciąganie
    09:00
  • Interval Training
    16:00
  • Flexi Fitness
    17:00
  • Salsation
    17:00
  • STEP - gimn. wyszcz.
    18:00
  • Power Pump
    19:00
  • Therapy PILATES
    19:15
  • Trening obwodowy
    20:00
  • Zumba
    21:00

Sobota

  • Shape FITNESS
    10:00
  • Trenuj z Położną
    11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 2
16:15
Zajęcia prowadzi:
Dana

Wtorek

  • Dana
    16:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Aga Z.
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Maryśka
Sala 2
17:15
Zajęcia prowadzi:
Aga Z.
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Maryśka
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Kuba

Poniedziałek

  • Aga Z.
    17:00

Wtorek

  • Maryśka
    20:00

Środa

  • Aga Z.
    17:15

Czwartek

  • Maryśka
    17:00

Piątek

  • Kuba
    20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Nowość
19:15
Zajęcia prowadzi:
X
Nowość
20:15
Zajęcia prowadzi:
X

Poniedziałek

  • X
    19:15

Środa

  • X
    20:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Nowość
20:15
Zajęcia prowadzi:
Kamil

Poniedziałek

  • Kamil
    20:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Nowość
20:00
Zajęcia prowadzi:
Kuba

Czwartek

  • Kuba
    20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
09:00
Zajęcia prowadzi:
Dorota
Sala 1
09:00
Zajęcia prowadzi:
Dorota
Sala 1
09:00
Zajęcia prowadzi:
Dorota

Poniedziałek

  • Dorota
    09:00

Środa

  • Dorota
    09:00

Piątek

  • Dorota
    09:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 2
20:15
Zajęcia prowadzi:
Aga K.
Sala 2
20:15
Zajęcia prowadzi:
Aga K.

Wtorek

  • Aga K.
    20:15

Czwartek

  • Aga K.
    20:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
21:00
Zajęcia prowadzi:
Wioleta
Sala 1
21:00
Zajęcia prowadzi:
Wioleta
Sala 1
21:00
Zajęcia prowadzi:
Wioleta

Poniedziałek

  • Wioleta
    21:00

Środa

  • Wioleta
    21:00

Piątek

  • Wioleta
    21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Nowość
17:00
Zajęcia prowadzi:
Edyta

Piątek

  • Edyta
    17:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
16:00
Zajęcia prowadzi:
Aga Z.

Piątek

  • Aga Z.
    16:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
16:00
Zajęcia prowadzi:
Magda S.
Sala 2
19:15
Zajęcia prowadzi:
Aga K.

Poniedziałek

  • Magda S.
    16:00

Wtorek

  • Aga K.
    19:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 2
19:15
Zajęcia prowadzi:
Aga K.
Sala 2
20:15
Zajęcia prowadzi:
Aga K.

Środa

  • Aga K.
    20:15

Czwartek

  • Aga K.
    19:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
16:00
Zajęcia prowadzi:
Magda S.

Środa

  • Magda S.
    16:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 2
18:15
Zajęcia prowadzi:
Justyna

Poniedziałek

  • Justyna
    18:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Nowość
16:00
Zajęcia prowadzi:
Maryśka

Czwartek

  • Maryśka
    16:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 2
19:15
Zajęcia prowadzi:
Ewa
Sala 2
19:15
Zajęcia prowadzi:
Ewa

Poniedziałek

  • Ewa
    19:15

Piątek

  • Ewa
    19:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Nowość
10:00
Zajęcia prowadzi:
Aneta K.
Nowość
18:00
Zajęcia prowadzi:
Aneta K.

Środa

  • Aneta K.
    18:00

Sobota

  • Aneta K.
    10:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 2
19:15
Zajęcia prowadzi:
Aga K.

Środa

  • Aga K.
    19:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Edyta

Poniedziałek

  • Edyta
    20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Sebastian
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Sebastian

Wtorek

  • Sebastian
    19:00

Piątek

  • Sebastian
    19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 2
11:00
Zajęcia prowadzi:
Patrycja
Sala 2
18:15
Zajęcia prowadzi:
Patrycja
Sala 2
18:15
Zajęcia prowadzi:
Patrycja

Wtorek

  • Patrycja
    18:15

Czwartek

  • Patrycja
    18:15

Sobota

  • Patrycja
    11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Aneta
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Aneta

Poniedziałek

  • Aneta
    19:00

Czwartek

  • Aneta
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia Z
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Kasia Z

Poniedziałek

  • Kasia Z
    18:00

Piątek

  • Kasia Z
    17:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Edyta
Sala 1
20:00
Zajęcia prowadzi:
Edyta

Środa

  • Edyta
    20:00

Piątek

  • Edyta
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Łukasz

Czwartek

  • Łukasz
    19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
19:00
Zajęcia prowadzi:
Maryśka

Środa

  • Maryśka
    19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Monika K.

Środa

  • Monika K.
    17:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:00
Zajęcia prowadzi:
Monika K.

Wtorek

  • Monika K.
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
17:00
Zajęcia prowadzi:
Sebastian

Wtorek

  • Sebastian
    17:00